Ozdoby ogrodowe - Suwałki

Wyświetlanie 13–15 z 30 wyników

Magiczny Grzyb Meksykanin

Nieduży (h-26 cm)  grzyb w kapeluszy przypominającym meksykańskie sombrero .

70.00 

Księżniczka Lilith

Betonowa figura kobiety-anioła. Dziewczyna siedzi ze skrzyżowanymi nogami, twarz opiera o kolana, włosy rozsypują się jej wokół głowy. Skrzydła okrywają plecy.

170.00 

Grzyb Marcin

Figurki betonowe – baśniowych leśnych grzybków. Zgrywus Marcin.

90.00 

Projektowanie ogrodu jest pasjonującym zajęciem, jednak czasami zdarza się, że mimo doskonałego dobrania roślin i zaplanowania terenu, wydaje się, że „czegoś brakuje”. Z tego powodu warto zainteresować się rzeźbami i donicami, które na pewno uświetnią pejzaż każdego terenu zielonego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą kategorią. Można w niej znaleźć najwyższej jakości ozdoby ogrodowe. Suwałki to miasto, w którym znajduje się nasza firma, jednak naszą ofertę można zobaczyć także online.

Czytaj dalej

Różnorodna oferta – ozdoby ogrodowe Suwałki

Życie zgodnie z naturą jest wbrew pozorom bardzo ważne. Dzięki temu łatwiej odnaleźć spokój i harmonię. Nie bez powodu osoby posiadające ogród tak bardzo sobie go cenią. Trzeba jednocześnie wiedzieć, iż by czuć się w nim faktycznie komfortowo, to ów ogród powinien się swojemu właścicielowi spodobać. Świetnym pomysłem na urozmaicenie go są ozdoby ogrodowe (Suwałki). W naszym sklepie oferujemy rzeźby betonowe, które stworzą idealną symbiozę z roślinami itd.

Ozdoby ogrodowe Suwałki – nowoczesny design

Stawiamy na różnorodność, dlatego w naszym rozbudowanym asortymencie znajdują się ozdoby ogrodowe w Suwałkach posiadające nowoczesny i nietuzinkowy design, jednak nie brakuje propozycji dla osób ceniących sobie bardziej klasyczne, romantyczne wzornictwo rzeźb ogrodowych i donic. Bazujemy na pracach uzdolnionych artystów i cieszymy się, kiedy kolejne osoby chcą dodać do swojego ogrodu odrobinę sztuki. Nasz sklep oferuje również zabawne figurki, które na pewno spodobają się najmłodszym i nieco starszym dzieciom.

Zapoznaj się z naszymi ozdobami ogrodowymi Suwałki

Nasze produkty przedstawiają mistyczne stworzenia i postacie, a także rozmaite, modernistyczne kształty. Można mieć pewność, że ta kategoria zawiera odpowiednie propozycje nawet dla największych estetów. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Postaramy się rozjaśnić wszelkie niejasne kwestie i doradzić najlepszy wybór. Zapewniamy, że wszystkie ozdoby ogrodowe w Suwałkach są wykonane z najwyższą precyzją i staną się jego częścią na wiele długich lat.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/blatnipl/domains/centrumopalowe.com.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/blatnipl/domains/centrumopalowe.com.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349