Ozdoby ogrodowe - Suwałki

Wyświetlanie 1–3 z 30 wyników

Żabka w pozycji krzesła

Betonowa figurka przedstawiająca żabkę ćwiczącą jogę. Żabka jest ustawiona w “pozycji krzesła”.

120.00 

Żabka w pozycji drzewa

Figurka ogrodowa prezentująca żabkę ćwiczącą jogę. Żabka skamieniała w “pozycji drzewa”. Figurka tworzy komplet z trzema innymi żabkami ćwiczącymi jogę oraz z dwoma większymi. Figurka stanowi wspaniałą ozdobę ogrodów.

120.00 

Żaba Kwiat Lotosu

Betonowa figurka medytującej żaby. Żaba siedzi w pozycji kwiatu lotosu.

90.00 

Projektowanie ogrodu jest pasjonującym zajęciem, jednak czasami zdarza się, że mimo doskonałego dobrania roślin i zaplanowania terenu, wydaje się, że „czegoś brakuje”. Z tego powodu warto zainteresować się rzeźbami i donicami, które na pewno uświetnią pejzaż każdego terenu zielonego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą kategorią. Można w niej znaleźć najwyższej jakości ozdoby ogrodowe. Suwałki to miasto, w którym znajduje się nasza firma, jednak naszą ofertę można zobaczyć także online.

Czytaj dalej

Różnorodna oferta – ozdoby ogrodowe Suwałki

Życie zgodnie z naturą jest wbrew pozorom bardzo ważne. Dzięki temu łatwiej odnaleźć spokój i harmonię. Nie bez powodu osoby posiadające ogród tak bardzo sobie go cenią. Trzeba jednocześnie wiedzieć, iż by czuć się w nim faktycznie komfortowo, to ów ogród powinien się swojemu właścicielowi spodobać. Świetnym pomysłem na urozmaicenie go są ozdoby ogrodowe (Suwałki). W naszym sklepie oferujemy rzeźby betonowe, które stworzą idealną symbiozę z roślinami itd.

Ozdoby ogrodowe Suwałki – nowoczesny design

Stawiamy na różnorodność, dlatego w naszym rozbudowanym asortymencie znajdują się ozdoby ogrodowe w Suwałkach posiadające nowoczesny i nietuzinkowy design, jednak nie brakuje propozycji dla osób ceniących sobie bardziej klasyczne, romantyczne wzornictwo rzeźb ogrodowych i donic. Bazujemy na pracach uzdolnionych artystów i cieszymy się, kiedy kolejne osoby chcą dodać do swojego ogrodu odrobinę sztuki. Nasz sklep oferuje również zabawne figurki, które na pewno spodobają się najmłodszym i nieco starszym dzieciom.

Zapoznaj się z naszymi ozdobami ogrodowymi Suwałki

Nasze produkty przedstawiają mistyczne stworzenia i postacie, a także rozmaite, modernistyczne kształty. Można mieć pewność, że ta kategoria zawiera odpowiednie propozycje nawet dla największych estetów. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Postaramy się rozjaśnić wszelkie niejasne kwestie i doradzić najlepszy wybór. Zapewniamy, że wszystkie ozdoby ogrodowe w Suwałkach są wykonane z najwyższą precyzją i staną się jego częścią na wiele długich lat.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/blatnipl/domains/centrumopalowe.com.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/blatnipl/domains/centrumopalowe.com.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349