Ozdoby ogrodowe

Wyświetlanie 1–9 z 31 wyników

Aniołek

Figurka ogrodowa przedstawiająca anioła stojącego na kolumnie. W lewej ręce aniołek trzyma jabłko. Na prawej ręce przysiadł ptaszek

470.00 

Aniołek Oleńka

Figurka ogrodowa przestawiająca ślicznego aniołka z wiankiem na główce i w długiej szacie. W rękach aniołek trzyma ptaszka. Zamiennie z ptaszkiem w dłonie aniołka można wstawić świeczkę, wówczas figurka będzie pełniła również funkcje świecznika. Figurka w sprzedaży z jedną figurką ptaszka. Wymiary podstawy ok. 20×17 cm, waga ok. 13 kg, wysokość ok. 53 cm.

240.00 

Aniołek Piotruś

Figurka ilustrująca baśniowego aniołka zapatrzonego w dal. Aniołek ze zdziwieniem przygląda się zaczarowanemu ogrodowi. Oferta dotyczy tylko jednego aniołka z dłońmi przy buzi.

250.00 

Czarodziej Merlin

Duża figura betonowa przedstawiająca czarodzieja Merlina. Merlin jest ubrany w długi płaszcz, spiczaste nakrycie głowy typowe dla czarodziejów. W prawej ręce trzyma duży drewniany kostur, w lewej księgę czarów.  Na płaszczu wyrasta bluszcz, a na kosturze siedzi ptaszek. Figura jest bardzo dynamiczna i wręcz, nabiera się pewności, że czarodziej idzie przez ogród…

590.00 

DONICA GABIONOWA FUTURA

Donica Gabionowa Futura
Długość boku 40cm Wysokość 32cm

305.00 

DONICA GABIONOWA SZEŚCIOKĄTNA MONTANA

Donica Gabionowa Montana
Średnica 40cm. Wysokość 32cm.

252.00 

DONICA GABIONOWA WAZON MILO

Donica Gabionowa Milo
Średnica 40cm. Wysokość 45cm.

261.00 

Donica Księżyc

Betonowa donica w kształcie księżyca. Na oba rogi księżyca wspinają się małe elfiki. Waga donicy 16 kg, długość ok. 44 cm

290.00 

Donica Serce

Nowoczesna w formie betonowa donica w kształcie serca. Pięknie prezentuje się w wśród zieleni, a także na ogrodowych ścieżkach, czy skalniakach.

380.00 

Projektowanie ogrodu jest pasjonującym zajęciem, jednak czasami zdarza się, że mimo doskonałego dobrania roślin i zaplanowania terenu, wydaje się, że „czegoś brakuje”. Z tego powodu warto zainteresować się rzeźbami i donicami, które na pewno uświetnią pejzaż każdego terenu zielonego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą kategorią. Można w niej znaleźć najwyższej jakości ozdoby ogrodowe. Suwałki to miasto, w którym znajduje się nasza firma, jednak naszą ofertę można zobaczyć także online.

Czytaj dalej

Życie zgodnie z naturą jest wbrew pozorom bardzo ważne. Dzięki temu łatwiej odnaleźć spokój i harmonię. Nie bez powodu osoby posiadające ogród tak bardzo sobie go cenią. Trzeba jednocześnie wiedzieć, iż by czuć się w nim faktycznie komfortowo, to ów ogród powinien się swojemu właścicielowi spodobać. Świetnym pomysłem na urozmaicenie go są ozdoby ogrodowe. W naszym sklepie oferujemy rzeźby betonowe, które stworzą idealną symbiozę z roślinami itd.

Stawiamy na różnorodność, dlatego w naszym rozbudowanym asortymencie znajdują się ozdoby ogrodowe posiadające nowoczesny i nietuzinkowy design, jednak nie brakuje propozycji dla osób ceniących sobie bardziej klasyczne, romantyczne wzornictwo rzeźb ogrodowych i donic. Bazujemy na pracach uzdolnionych artystów i cieszymy się, kiedy kolejne osoby chcą dodać do swojego ogrodu odrobinę sztuki. Nasz sklep oferuje również zabawne figurki, które na pewno spodobają się najmłodszym i nieco starszym dzieciom.

Nasze produkty przedstawiają mistyczne stworzenia i postacie, a także rozmaite, modernistyczne kształty. Można mieć pewność, że ta kategoria zawiera odpowiednie propozycje nawet dla największych estetów. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Postaramy się rozjaśnić wszelkie niejasne kwestie i doradzić najlepszy wybór. Zapewniamy, że wszystkie ozdoby ogrodowe są wykonane z najwyższą precyzją i staną się jego częścią na wiele długich lat.