Opał

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Out of stock

Ekogroszek Extra Premium +

Ekogroszek Extra Premium + to propozycja stworzona na miarę najbardziej wymagających klientów. Nowoczesna technologia wzbogacania i oczyszczania węgla pozwala nam uzyskać wysokokwalifikowany produkt, o lepszej sprawności termicznej. Zaledwie 3% popiołu sprawia, że to węgiel, który pozycjonuje się na pierwszym miejscu wśród paliw ekogroszkowych. Ekogroszek Extra Premium + wyróżnia się także wysoką kalorycznością, niewielką zawartością siarki oraz spiekalnością bliską zeru! Takie parametry pozwalają uzyskać ultra niskie emisje gazów cieplarnianych, redukują emisję CO2 oraz ograniczają emisję SO2.

3,340.00 
Out of stock

Węgiel Importowany

Węgiel importowany.

Kaloryczność: 23-24 MJ
Granulacja: 63-200 mm
Popiół:8-12%

2,000.00 

Węgiel Wysokokaloryczny (Kostka)

Kostka 100-150 mm

Kostka to rodzaj węgla kamiennego o niskiej zawartość siarki. Podstawowe cechy tego opału to bardzo długi czas utrzymywania żaru oraz wysoki płomień i temperatura podczas spalania. Ponadto z uwagi na małą ilość siarki ten rodzaj węgla generuje mniejsze zanieczyszczenia w komorach spalania.

Kaloryczność: ok. 28Mj

Zawartość popiołu: ok. 4%

3,320.00 
Out of stock

Węgiel Wysokokaloryczny (Orzech)

Orzech 50-100 mm

Orzech to kolejna odmiana węgla kamiennego, która wyróżnia się wielkością. Jest to jedna z największych spośród trzech rodzajów tego opału. Węgiel orzech charakteryzuje się jasnym i wysokim płomieniem podczas procesu spalania. Podobnie jak ekogroszek jest on bardzo ekologiczny, ponieważ prawie nie zawiera siarki. Całkowicie indywidualną cechą tego rodzaju węgla jest mała ilość popiołu, która pozostaje po spalaniu.

Kaloryczność: ok 28 Mj.

Popiół: ok. 4%.

1,470.00