Kamienie ozdobne - grys Suwałki

Wyświetlanie 1–3 z 9 wyników

Żwir Bursztynowy – żwir kolorowy 8/16 mm

ŻWIR BURSZTYNOWY – kruszywo utworzone podczas wędrówki lodowca w okresie czwartorzędu (ok. 1,8 mln lat temu). Lodowiec przesuwając się po podłożu skalnym odrywał jego zwietrzelinę oraz różnorodne odłamki skalne, które były bezładnie mieszane, a następnie przy cofaniu się lodowca osadzane. W ten sposób DeCOLORES cechuje duże zróżnicowanie kolorystyczne: od mlecznych kwarcytów, przez kremowe, szare wapienie po szare i czerwone granity. CENA ZA TONĘ.

400.00 

Grys zielony Serpentynit 16/22 mm

Serpentynit- Powstał w hydrotermalnym procesie pomagmowym, podczas którego przeobrażeniu uległy wysoce zasadowe skały magmowe. Zielony odcień zawdzięczamy minerałom z grupy serpentynów, charakteryzujących się oliwkową barwą. CENA ZA TONĘ.

410.00 

Grys Rosso

Grys ogrodowy Rosso ma piękny kolor bladego pomarańczu i od lat doceniany jest w aranżacji ogrodów. Ma doskonałe właściwości fizyko-chemiczne, nie pęka, nie przebarwia się, dlatego bez obaw można go zastosować w trudnych polskich warunkach klimatycznych.

1,090.00 

Grysy – kamienie ozdobne w Suwałkach

Grysy z kamienia naturalnego rekomendujemy do wykorzystania w dekoracji ogrodu. Występuje on w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować go idealnie do wielu projektów i aranżacji. Doskonale komponuje się z otoczeniem, co sprawia, że z łatwością można go łączyć z innymi strukturami i wzorami, a przy tym idealnie wyeksponować zieleń roślin, monolity, głazy, skałki, oraz inne elementy architektury ogrodowej.

Cechuje je bezpieczeństwo w kontakcie z podłożem i roślinami oraz trwałość. Dobrze sprawdzą się na ścieżki, ponieważ ich kształt gwarantuje idealne dopasowanie.

Czytaj dalej

Grys w Suwałkach – oferta

– Grys Bazaltowy – szczególnie polecany do dekoracji rabat, do wykonania opaski wokół domu, oraz zasypywania kostki granitowej. Jest bardzo twardy, dzięki czemu idealnie sprawdzi się na podjazdy lub ścieżki, a dzięki jego idealnemu dopasowaniu może być wykorzystywany, do podłoży betonowych i produkcji lastryka.

– Grys Biała Marianna – jest to naturalny kamień (Suwałki) przeznaczony do ogrodu, produkowany z polskiego marmuru, idealnie sprawdzi się w aranżacjach ogrodowych.

– Grys Marmurowy (śnieżno-biały) – przeznaczony do stosowania w ogrodach. Produkowany ze specjalnie dobieranych marmurów greckich. Dzięki dużej zawartości kryształów doskonale mieni się w słońcu, tworząc efekt śnieżnej pokrywy.

– Grys zielony Serpentynit – należy do bardzo twardych kamieni (Suwałki), wręcz stworzony na różnego rodzaju ścieżki i podjazdy, idealnie się dopasowuje. Rekomendowany również na rabaty, opaski wokół domu i inne dekoracje w ogrodzie.

– Grys grafitowo – szary – znany również jako Dalmatyńczyk, jeden z najtwardszych kamieni (Suwałki), trudno dostępny na rynku (posiadamy go w ofercie wśród naszych kamieni w Suwałkach).

– Grys granitowo – czerwony – swoją nazwę zawdzięcza czerwono-bordowej barwie, dobrze sprawdzi się w każdym ogrodzie.

-Grys Rosso – jest produkowany ze specjalnie wybranych włoskich marmurów, o nietypowej, cynamonowo – pomarańczowej barwie. Bardzo trwały, idealnie sprawdza się w polskich warunkach klimatycznych.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/blatnipl/domains/centrumopalowe.com.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/blatnipl/domains/centrumopalowe.com.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349