Ekogroszek - Suwałki

No products were found matching your selection.

Ekogroszek w Suwałkach jest coraz bardziej docenianym materiałem opałowym w Polsce. Ma on bardzo dużo zalet, przez co winien na stałe zagościć w domostwach Polaków. Jest to węgiel kamienny o granulacji 5-25 mm, a sposób jego wytwarzania oferuje znakomite parametry jakościowe. Dzięki swej granulacji może być wykorzystywany w nowoczesnych kotłach z podajnikami automatycznymi.

Ekologiczny ekogroszek – Suwałki

Powstaje z węgla kamiennego, a pomimo to jego cechy i wpływ na środowisko są całkowicie odmienne. Najwyższej jakości opał powstaje w polskich kopalniach. Najczęściej stosuje się go w kotłach z palnikiem retortowym, tłokowym i rynnowym. Jego najważniejszą zaletą jest niska emisja zanieczyszczeń do środowiska. Cechuje się wysoką kalorycznością (26-28 MJ/kg), niską zawartością popiołu (ok. 3%) i siarki (0,5%), a jego spiekalność wynosi poniżej 1%.

Czytaj dalej

Oferowany przez nas wysokiej jakości ekogroszek z Suwałk nie zawiera drobnej frakcji, czyli miału, nie ma też zbyt dużych elementów, dlatego można go swobodnie stosować w kotłach z podajnikiem. Palenie tego typu paliwem sprawia, że do atmosfery emitowane są niewielkie ilości tlenków węgla, węglowodorów aromatycznych, pyłów, a tak niska ilość siarki nie pozwala, aby w kondensacie powstającym w kominie zawarta była duża ilość żrącego kwasu siarkowego.

Niska spiekalność to kolejny ważny parametr. Do produkcji ekogroszku w Suwałkach musi być wyselekcjonowany węgiel o bardzo niskiej spiekalności, dlatego, że jest to opał o wysokiej kaloryczności. Gdyby miał wysoką spiekalność, mógłby się zbrylać, zalegać w piecu, a w rezultacie zablokować podajnik. 

Ekogroszek Suwałki

Oferowany przez nas ekogroszek w Suwałkach cechuje się niską wilgotnością. Oscyluje ona w okolicach 10%,co przekłada się na jakość spalanego materiału.

Opał należy zawsze kupować od sprawdzonych dostawców. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej bardzo bogatej oferty i zamówienia dostawy opału, jakim jest ekogroszek Suwałki. Gwarantujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny, szybką dostawę i pełną satysfakcję z zakupionego produktu. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie ekogroszku w Suwałkach serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/blatnipl/domains/centrumopalowe.com.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/blatnipl/domains/centrumopalowe.com.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349